Kızlık zarı dikimi anlaşılabilir mi ? | Kızlık Zarı Dikimi
Çekinmeden Arayabilirsiniz :
Jin.Op.Dr. Burcu K. Arslan
0 212 571 55 01
Bakırköy / İstanbul

Kızlık zarının dikildiği anlaşılabilir mi?

Kızlık zarının dikildiği ilşkiye giren kişi tarafından anlaşılamaz. Ancak kadın doğum uzmanı veya adli tıp uzmanı muayene ederse anlaşılabilir.

“Kızlık zarının dikildiği anlaşılabilir mi?” için 103 cevap

 1. Alican diyor ki:

  Merhaba. Kız arkadaşımla sürtünme yoluyla marstürbasyon yaşıyorduk birden içine girdi gibi oldu ben hissetmedim ama o öyle söyledi ben boşalınca yatağa baktı kan vardı yardımcı olur musunuz? Hep ağlıyor

  CEVAP:

  Merhaba, vajene bır duhul – giriş olduğu durumda kızlık zarı yırtılır , durumunuz hakkında net bir bilgi almak için muayene olmanızı öneririm.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 2. nuray diyor ki:

  Ben 22 yasindayim gercekten diktirme işe yariyo mu ilk gun ki gibi olur mu

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;
  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 3. ceren diyor ki:

  Merhabalar, hocam ben 2 yıl önce go-kart kazasi ge irdim baldirimda ic kanama oldu kazadan sonra kahverengi pembe karisik kan geldi ben simdi cok korkuyorum acaba kizlik zarim bozulmus olabilirmi

  CEVAP:

  Merhabalar , kızlık zarınızın durumu hakkında net bır bılgı ancak muayene ıle verılebılır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

Bir Cevap Yazın


Copyright © 2010-2017 Tüm Hakları Saklıdır. | kızlık zarı dikimi