kızlık zarı ne zaman dikilmeli | Kızlık Zarı Dikimi
Çekinmeden Arayabilirsiniz :
Jin.Op.Dr. Burcu K. Arslan
0 212 571 55 01
Bakırköy / İstanbul

Kızlık zarı yırtıldıktan sonra ne zaman dikilmelidir?

Kızlık zarı dikimini fleb kaldırma yöntemi dediğimiz kalıcı teknikle yapmaktayız. Bu yöntem ile yapılan kızlık zarı tamirinde zamanlama önemli değildir. Kızlık zarı yırtılmadan önceki halini alacaktır. Hemen evlenmeden 2-3 gün önce yapılan basit tamire göre çok daha başarılıdır ve en sık tercih ettiğimiz yöntemdir.

“Kızlık zarı yırtıldıktan sonra ne zaman dikilmelidir?” için 151 cevap

 1. kıymet diyor ki:

  hocam yazdım ama yazdığım yazıyıda bulamadım… bn erkek arkadasımla ilişiye grdim ama ayrıldık.çokta pişman oldum.şimdi diktirmek istiyorum ama hemen ayağa kalkılır mı. ailemin bilmesini istemiyorum.yardım edin ne olur.birde diktirdikten sonra 3 yıl sonra evlenirsek ilişkiye girdiğimden kesin kanama olurmu yardımlarınızı bekliyorum lütfenn

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;
  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

Bir Cevap Yazın


Copyright © 2010-2017 Tüm Hakları Saklıdır. | kızlık zarı dikimi