Kapat

Kızlık Zarı Dikimi Hakkında Yorumlar, Sorular & Cevaplar

Mrb hocam. Spor yaparken vajinama sert darbe aldım. We baktıgımda vajinamda kırmızı kan wardı we aksama kadar surdu. Sızce kızlık zarım bozulmuamudur. Lutfen yardımcı olursanız sevınırımCEVAP:Merhabalar , Bu konu ile ilgili muayene olursanız durumunuz hakkında bilgi verilecektir..Geçmiş olsun dileklerimle..

emel

5 sene önce erkek arkaşımla ilişkiye girdim halada ilişkimiz devam etmekte acaba kızlık zarımı Kalıcı olarak diktirsem muaneye gittimizde çok belirgin bi şekilde anlaşılır mı yoksa anlaşılmaz fiyat bilgisi de verebilir misinizCEVAP:Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.Geçmiş olsun dileklerimle..

Aile

Merhaba hocam .. 21 yaşındayım zorla yaptı eski erkek arkadaşım . 1 ay fln oldu .. Kesin çözüm nedir ? Ve fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim ? Erken dönemde müdehale dediğiniz ne kadar zaman ? TeşekkürlerCEVAP:Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.Geçmiş olsun dileklerimle..

Aysen

merhaba hocam. bundan 5 ay önce biriyle sürtünme yoluyla birlikte oldum ama çamaşırmımda kan gördüğümde şüphe duyup jinekolağa gittim. önce gitmiş kızlığın dedi sonra 1 dk 1 dk dedi zorlama olmuş ama kendini geri çekmişsin bişey yok kızlığın bozulmamış dedi burayada farklı bişekilde giricem kızılık muainesi değil dedi ama beni tereddütte bıraktı birdahada gidemedim aralıklı lekelenmeler oldu emin olmak istiyorum böyle bi durumda yalan söyleme gibi bi durum olabilirmiCEVAP:Merhaba, kızlık zarınızın durumu hakkında net bır bılgı muayene ile verilebilir. Baska bır hekımın verdıgı bılgıye yorum yapmam mumkun degıldır.Geçmiş olsun dileklerimle .

ezgi

Merhablar fiyatla ilgili bilgi vermeniz mümkün mü acaba? Hemn geçici hem kalıcı içinCEVAP:Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ; 1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.Geçmiş olsun dileklerimle..

selin

Merhabalar ben geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum ama evlenmeden bie kac gun once ne diyosunuz ama mesala kac gun ? Ve belli olur mu dikim olduğuCEVAP:Merhabalar , geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.Geçmiş olsun dileklerimle..

irem

merhabalar. ben istanbula uzak bir şehirdeyim. Kalıcı kızlık yarı dikimi işlemini yaptırdığımda kontrole gelemesen sıkıntı olur mu? Ayrıca operasyondan sonra adet dönemi ne zaman olur adet kanamasında sıkıntımız olur mu? Hocam dikim olduktan sonra durduk yere kanamam olur mu saglıgım konusunda endişelerim var. Lütfen yardımcı olun.CEVAP:Merhabalar , iyileşme sürecinin sonunda teyit amaçlı kontrol yapılmaktadır.Gelmediğiniz durumda sorumluluk size aittir.Geçmiş olsun dileklerimle..

Eda

Merhaba bundan 4 sene önce kızlık zarim yirtildi. Doktora muayene oldugumda hemen diktirmek istediğimi belirttim oda dikimin ancak evlenmeden 3 gün önce ise yarayacagini söyledi yapmadı. Peki bana flep yöntemi uygulanabilir mi acaba?CEVAP:Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ; 1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır. Geçmiş olsun dileklerimle..

mazeret

Merhaba, Ben Flep yöntemiyle kızlık zarımı diktirmek istiyorum. İşlem çok can yakıyor mu? Bir de ücreti hakkında bilgi almak için ne yapmalıyım?CEVAP:Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.Geçmiş olsun dileklerimle..

zeynep

Kalıcı ve geçici dikim arasındaki farklar nedir.CEVAP:Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ; 1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.Geçmiş olsun dileklerimle..

esra

Bizi dilediğiniz zaman çekinmeden arayabilirsiniz.
0533 571 90 19
yada dilerseniz
Biz Sizi Arayalım

İletişim

Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. İşcen Apt. No: 32 Daire: 9 (Capacity B Kapısı Karşısı Lokman Hekim Eczanesi Üzeri) Bakırköy / İstanbul