KIZLIK ZARI DİKİMİ FİYATI, Dr.Burcu Arslan Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul | Kızlık Zarı Dikimi
Çekinmeden Arayabilirsiniz :
Jin.Op.Dr. Burcu K. Arslan
0 212 571 55 01
Bakırköy / İstanbul

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Bu yazımızda Jinekolog Operatör Doktor Burcu Kardaş Arslan sizlere kızlık zarı dikimi fiyatı , kızlık zarı dikimi fiyatları , kızlık zarı diktirme fiyatları gibi konularda bilgiler vermektedir. Kızlık zarı diktirme fiyatı merak ediyorsanız yazımızı dikkatlice okuyabilirsiniz.

kızlık zarı diktirme fiyatı

kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi ameliyatı da bilindiği üzere jinekolojik bir cerrahi operasyondur ve her tıbbi tedavi gibi ücrete tabidir. Bu operasyonun ücreti yani kızlık zarı dikimi fiyatı bir çok hekim tarafından tamir edilecek olan alanın genişliğine, anestezi şekline ve tekniğe göre belirlenmektedir.

Kızlık zarı mahrem bir konudur ve genellikle aile bireyleri hatta ebeveynler ile bile paylaşılmaz. Böyle durumlarda kızlık zarı dikimi işlemi yaptırmayı düşünen hastalar günümüzde internet ortamında araştırma yaparak bilgi edinmeye çalışmaktadırlar. İnternet ortamında yapılan böyle bir araştırmanın hastalara sağladığı en büyük avantaj zahmetsizce bir çok bilgiye kısa bir zamanda ulaşa bilmeleridir. Fakat böyle bir araştırma yaptığınızda forum, portal veya doktor sitelerinde bile kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında net bir bilgi edinmeniz çok zordur.

Peki kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında neden net bilgi edinemiyorsunuz ?

Bunun sebebi ilgili yasalar gereği hekimlerin hastaları ile bire bir iletişim kurmadan muayene ve tedavi ücretleri hakkında bilgi vermelerinin yasaklanmış olmasıdır. Aynı zamanda bu durum tıp etiğine de aykırıdır. Eğer kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız mutlaka işlemi yapan bir uzman hekimle bire bir iletişime geçmeniz gerekecektir. Burada bire bir iletişimden kasıt uzman hekimle telefon, e-posta ve özel mesaj ( örneğin iletişim sayfamızda yer alan mesaj kutusundan göndereceğiniz mesaj) irtibata geçmektir. Bahsedilen bu yollarla uzman bir  hekime ulaştığınızda kızlık zarı dikimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fakat bu yollarla uzman hekime ulaştığınızda bile ortalama bir fiyat bilgisi edinebileceğiniz gibi hekim size büyük ihtimalle tam bir kızlık zarı dikimi fiyatı verebilmek için muayene olmaya gelmenizi önerecektir. Çünkü ancak bu şekilde hekim sizi muayene ederek kızlık zarı dikimi işlemini sizinde tercihinize göre hangi yöntem ve anestezi ile yapacağına karar verebilir ve böylece kızlık zarı dikimi fiyatı kesinleşir.

Muayene ve müdahale sonrası yapılan kontroller için ek ücret talep edilmemektedir. Kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenmek ve dilerseniz randevu almak için 0212- 571 55 01 nolu telefondan uzman doktor Burcu K. Arslan’ın sekreteri Dilek hanım ile görüşebilirsiniz. Bu yazımızda paylaştığımız bilgilerin ilgilenenlere yardımcı olduğunu umuyoruz.

Kızlık zarı dikimi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kızlık Zarı Tamiri Mümkün müdür ? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

“Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı” için 416 cevap

 1. burcu diyor ki:

  Ben bısey sorucaktım.ben kalıcı flep yöntemı uygulatıcam en kısa zamanda gelıcem.fakat gelmeden randevu alp mı gelıcem. gelsemde ılk muayene mı olucam yanı hemen geldıgımde dıktirebilirmıyım. ayrıca cumartesı günleri acıkmısınz

  CEVAP:

  Merhabalar , Muayene ve müdahalenizi aynı anda yaptırabilirsiniz. Randevu ile çalışmaktayız. Gelmeden önce aşağıdaki iletişim numarasından randevu alabilirsiniz. Haftanın 6 günü (Pazar hariç ) çalışmaktayız.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 2. fatma diyor ki:

  merhabalar burcu hanım flep yöntemli kızlık zarı dikimi için yanınıza gelmek istiyorum 3 ay sonra düğünüm olacak sizden ricam geldigimde o anda muayene olabilmek için soruyorum tahmini olarak ücret bilgisi alabilir miyim hazırlıklı gelmek ve muayene sonrası işlemi yaptırmak istiyorum diğer soru cevaplarınızı okumama bakarak fiyat bilgisi vermemektesiniz biliyorum ama dediğim gibi hazırlıklı olmak adına bir an önce bu stresten kurtulmak istiyorum ….teşekürler

  CEVAP:

  Merhabalar , Kalıcı(flep) yöntemi, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 3. rojbin diyor ki:

  Merhabalar burcu hanım. Ben birini çok sevdm ve guvendım bircok kez ilişkiye girdik ama herhangi bi kanama meydana gelmedı . şuan bi başkasıyla sözlüyorum ve 5 6 yıl sonra evlılıgı düşünüyoruz. acaba kızlıgım bozulmusmudur? Kalıcı dikim yapıldıgın ilk gece kanama olacagı garantilimi.?

  CEVAP:

  merhabalar , Kızlık zarı vajen girişinde bir bariyerdir. o bölgeye bir duhul-giriş olduğunda kızlık zarı yırtılır ve kanamanız olur. Bu kanama bazı kızlık zarlarında kızlık zarının yapısından dolayı olmayabilir. Durumunuz hakkında bilgi için muayene olmanız gerekmektedir.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 4. gizem diyor ki:

  Ortalama bir fiyat öğrenebilir miyim??

 5. songul diyor ki:

  MerhAba burcu hanım ben sevgilimle bir çok kez ilişkiye girdim en son girdiğim de çok az bir miktar da kan geldi çok korkuyorum acaba kızligim bozulmuşmudur ne olur acil cevap verin çok korkuyorum

  CEVAP:

  Merhabalar , beraberlık yasandıysa kızlık zarınız bozulmustur , ancak net bır bılgı muayene sonrası verılebılır….

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 6. cemre diyor ki:

  kızlık zarı fiyatı ne kadar taksitli yaplırmı

 7. beren diyor ki:

  erkek arkadaşımla ilişkiye girdik erkek arkadaşım orta parmagının üçte birini içine koydu adet zamanıda gelmişti sancısı vardı.acaba kızlıgım bozuldumu yoksa adetten dolayımı gelen bir kanama yardımcı olun lütfen :(

  CEVAP:

  Merhabalar , Durumunuz hakkında net bir bilgi için muayene olmanızı öneririm.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 8. gamze diyor ki:

  Merhaba Burcu hanım flep yontemiyle mudahale yapildiktan sonra gerginlik hissi ne zaman gecer? Ve tek bir yırtik varsa flep yapilinca zedelenmeyen diğer yerlerde zarar görür mü?

  CEVAP:

  Merhabalar , Flep genelde vajen içinde uygulanmaktadır. Bu yüzden kızlık zarınızın diğer kısımlarına zarar vermez. Gerginlik hissi ise anatomik yapınıza göre 2 ya da 4 gün kadar sürebilir.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 9. sudenaz diyor ki:

  merhaba burcu hanım kızlık zarı sürtünme şeklinde bozulur mu acaba yada sert bır sevişme esmasında ama çıplak değilken çok utanıyorum ama kızlık zarı muayenesi yapıyor musunuz fiyatı nedir

  CEVAP:

  merhabalar , 18 yaşının üzerinde iseniz kendi isteğiniz ile muayene olabilirsiniz

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 10. Acil diyor ki:

  Ben sevgilimle ilişkiye girdim kendimde değildim ama kan gelmedi bozulmuş mudur acil

 11. nesibe diyor ki:

  Mrb. Ben 19 yasındayım erkek arkadasım benımle zorla bırlıkte olmaya calııstı fakat birlesme olmadı cok az gırıs oldu kanamam da olmadı, 20 kılo verdım cabalayıp suan vajina gazı sorunu var ne olabilir nedeni?

  CEVAP:

  merhabalar , Vajinal bölgenizde anatomik olarak bir bolluk olabilir. Muhtemelen şikayetiniz bundan dolayıdır. Net bir bilgi için muayene olmanızı öneririm.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 12. yeter diyor ki:

  Meraba bn uc aydir sevdigim insanla sozlumle iliskiye giriyorum ve bnim kanamam geldi kizligim bozuldu ve bn tiktirmek istiyorum kalici olarak bana yardimci olabilir misiniz lutfen

  CEVAP:

  Merhabalar , Kalıcı(flep) yöntemi, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 13. pınar diyor ki:

  23 yaşındayım bundan yaklaşık bir yıl önce beraberliğim oldu fakat hiç kanamam olmadı ve hala yok bu durum çok canımı sıktı doktora sordum elastik yada çok geride gibi birşey de söylemedi üstelik şeker hastasıyım ve bunun ameliyatını olmam gerekiyor o gün bügündür psikolojikman çöktüm bana yardımcı olmanız mümkün mü?

  CEVAP:

  Merhaba, muayenenız yapıldığında kızlık zarınızın durumu hakkında net bir bilgi verilecektir.
  Kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;

  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 14. Zehra diyor ki:

  Kalici yontem uygulandiginda ayni gun icinde ayaga kalkabiliyormuyuz birde bu yontemin bi suresi varmi bir yil iki yil gibi ?

  CEVAP:

  Merhabalar , Kalıcı (flep) yöntem 15/20 dakika kadar sürer, ağrılı bir operasyon değildir. Müdahale sonrasında bir müddet dinlendikten sonra muayenehaneden çıkabilir , günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.Yaklaşık 1 aylık iyileşme süreciniz vardır. İyileşme tamamlandıktan sonra süre sınırlaması yoktur ne zaman beraber olursanız o zaman kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 15. asel diyor ki:

  merhaba burcu hanım benim 3 yıl önce bir ilişkim oldu. şu an nişanlıyım 1 ay sonra düğünüm var. kızlık zarını diktirmek istiyorum. kalıcı için pek vaktim kalmamış. geçici olarak diktirirsem tekrar ilişkiye girdiğimde kanama olmama olasığı varmıdır ?

  CEVAP:

  Merhabalar , geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 16. Buse diyor ki:

  merhabalar Burcu hanım. Flep yöntemiyle onarım yaptırdığımızı varsayarsak ilk birleşmede kan geleceğini söylüyorsunuz peki bu kan yapay mı olacak yoksa ilk birleşmedeki kan gibi pembemsi mi olacak? tutucu bir aile o kanın yapay olduğunu anlar mı ? bir de ilk birleşmeden sonra denize ya da havuza girdiğimizde enfeksiyon kapma olasılığımız var mı ? şimdiden teşekkür ederim

  CEVAP:

  Merhabalar , Yapılan müdahale cerrahi bir müdahale olup ilişki ile oradaki dokuların yırtılması sonucu kızlık zarının yırtılması gibi kanama görülür.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

Bir Cevap Yazın


Copyright © 2010-2017 Tüm Hakları Saklıdır. | kızlık zarı dikimi