KIZLIK ZARI DİKİMİ FİYATI, Dr.Burcu Arslan Kızlık Zarı Dikimi Ücreti İstanbul | Kızlık Zarı Dikimi
Çekinmeden Arayabilirsiniz :
Jin.Op.Dr. Burcu K. Arslan
0 212 571 55 01
Bakırköy / İstanbul

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Bu yazımızda Jinekolog Operatör Doktor Burcu Kardaş Arslan sizlere kızlık zarı dikimi fiyatı , kızlık zarı dikimi fiyatları , kızlık zarı diktirme fiyatları gibi konularda bilgiler vermektedir. Kızlık zarı diktirme fiyatı merak ediyorsanız yazımızı dikkatlice okuyabilirsiniz.

kızlık zarı diktirme fiyatı

kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi ameliyatı da bilindiği üzere jinekolojik bir cerrahi operasyondur ve her tıbbi tedavi gibi ücrete tabidir. Bu operasyonun ücreti yani kızlık zarı dikimi fiyatı bir çok hekim tarafından tamir edilecek olan alanın genişliğine, anestezi şekline ve tekniğe göre belirlenmektedir.

Kızlık zarı mahrem bir konudur ve genellikle aile bireyleri hatta ebeveynler ile bile paylaşılmaz. Böyle durumlarda kızlık zarı dikimi işlemi yaptırmayı düşünen hastalar günümüzde internet ortamında araştırma yaparak bilgi edinmeye çalışmaktadırlar. İnternet ortamında yapılan böyle bir araştırmanın hastalara sağladığı en büyük avantaj zahmetsizce bir çok bilgiye kısa bir zamanda ulaşa bilmeleridir. Fakat böyle bir araştırma yaptığınızda forum, portal veya doktor sitelerinde bile kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında net bir bilgi edinmeniz çok zordur.

Peki kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında neden net bilgi edinemiyorsunuz ?

Bunun sebebi ilgili yasalar gereği hekimlerin hastaları ile bire bir iletişim kurmadan muayene ve tedavi ücretleri hakkında bilgi vermelerinin yasaklanmış olmasıdır. Aynı zamanda bu durum tıp etiğine de aykırıdır. Eğer kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsanız mutlaka işlemi yapan bir uzman hekimle bire bir iletişime geçmeniz gerekecektir. Burada bire bir iletişimden kasıt uzman hekimle telefon, e-posta ve özel mesaj ( örneğin iletişim sayfamızda yer alan mesaj kutusundan göndereceğiniz mesaj) irtibata geçmektir. Bahsedilen bu yollarla uzman bir  hekime ulaştığınızda kızlık zarı dikimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Fakat bu yollarla uzman hekime ulaştığınızda bile ortalama bir fiyat bilgisi edinebileceğiniz gibi hekim size büyük ihtimalle tam bir kızlık zarı dikimi fiyatı verebilmek için muayene olmaya gelmenizi önerecektir. Çünkü ancak bu şekilde hekim sizi muayene ederek kızlık zarı dikimi işlemini sizinde tercihinize göre hangi yöntem ve anestezi ile yapacağına karar verebilir ve böylece kızlık zarı dikimi fiyatı kesinleşir.

Muayene ve müdahale sonrası yapılan kontroller için ek ücret talep edilmemektedir. Kızlık zarı dikimi fiyatı öğrenmek ve dilerseniz randevu almak için 0212- 571 55 01 nolu telefondan uzman doktor Burcu K. Arslan’ın sekreteri Dilek hanım ile görüşebilirsiniz. Bu yazımızda paylaştığımız bilgilerin ilgilenenlere yardımcı olduğunu umuyoruz.

Kızlık zarı dikimi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kızlık Zarı Tamiri Mümkün müdür ? başlıklı yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

“Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı” için 500 cevap

 1. seda diyor ki:

  Merhaba Burcu Hanım. Kızlık zarı dikilirken hissedilir mi ? Yani canım acır mı ?

  CEVAP:

  Merhabalar , Bölgesel uyuşturmanız yapıldığı için müdahale sırasında ve sonrasında herhangi bir ağrınız acınız olmaz.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 2. melek diyor ki:

  Bir sorum daha olacak burcu hanım, bozulan kızlık zarı tekrardan kanamaz deniyor ama kafama takılan konu su; geçici dikimde yırtılan uçları birleştirerek dikim yapılıyor kızlık zarında bulunan damarlarda kan tamamen ilk iliskide dışa çıktığı için zarda kendiliğinden tekrardan kanlanma olusmadigi için geçici dikim sonucunda kanama nasıl gerçekleşiyor.cunku diğer türlü parmakla istemeden tek yirtik oluşan kişilerde yani hiç ilişkiye girmemiş kişilerde ilk ilişkide zarın diğer sağlam kısımları yırtılir ve bu yırtılma sonucu kanama oluşur aydınlatırsanız sevinirim.

  CEVAP:

  Merhabalar , Kızlık zarı vajen girişinde bir bariyerdir. İlişki ile kızlık zarının yırtılması sonucu bu bariyer ortadan kalkar. Zarda ki yırtığın bir ya da birden fazla olmasının bir önemi yoktur. Çünkü artık vajene giriş müsaittir. Geçici kızlık zarında ise kızlık zarı yeniden bariyer haline getirilir ve ilişki ile tekrardan yırtılarak kanaması sağlanır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 3. beyza diyor ki:

  burcu hocam kızlık zarı dikimi adetten ne kadar süre önce yapılması uygun olur ve kabızlık olmaması gerektiğini okudum dogrumudur ben çoğunlukla kabızlık yaşıyorum da bu sorunu nasıl çözebilirsiniz operasyonu olumsuz etkileme mesi için

 4. Asya diyor ki:

  Felp yöntemi yaptırmak istiyorum fakat o kadar çelişkili yorumlar varki kalıcı oluyormu ve kaç gün içinde iyileşiyor ameliyat lokal mi oluyor genel anestazi mi ?

  CEVAP:

  Merhabalar , Kalıcı(flep) yöntemi, cerrahi bir onarımdır. Ağrılı acılı bir işlem olmadığı için genelde lokal anestezi ile müdahale yapılmaktadır.iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 5. Fatma diyor ki:

  Burcu hanım merhabalar. Ben de muayeneye gelmek istiyorum. Benim öncelikle size bir sorum olacak. Acaba bu ameliyattan sonra herhangi bir sağlık sorunuyla karşılaşır mıyım? İlk ilişkide de bi sorun olur mu ?

 6. çağla diyor ki:

  merhaba flep yöntemi ile zar dikimi yaptırmak istiyorum evlenmeden ne kadar süre önce yaptırabilirim 1 ay önceden yaptırmam uygun olur mu

  CEVAP:

  Merhaba, bu yöntemde iyileşme süreci yaklaşık 1 ay kadardır, bu yüzden en az birliktelikten 1-1,5 ay once yapılması uygundur.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 7. ilke diyor ki:

  Merhabalar.benim merak ettiğim konu şu: gerdek gecesi kanama olmasi için ne zaman kızlık zarı dikilmeli? Yirtilmadan sonra geçen sürecin bir önemi var mi? Eşimiz bu durumu anlayabilir mi?ilişkide dikilen zarın tekrar yirtilmasinda çok acı yaşanır mı? iliskiden sonra herhangi bir problem yaşanır mı zar ile ilgili ?

  CEVAP:

  Merhabalar , Kızlık zarı onarımı yapıldığında ilk ilişkiden farklı bir ağrı acı hissedilmez. İlk geceki gibi hafifi bir zorlanma ve kanamanız olur.Müdahale yapılması için kızlık zarının ne zaman bozulduğunun bir önemi yoktur. Müdahalenin yapılmanın amacı ilk ilişki ile birlikte tekrar kanmanın olması ve karşı tarafın müdahale yapıldığını anlamamasıdır. Uyguladığım teknikte bunun dışında bir durumla karşılaşmazsınız. Geçici kızlık zarı ilişkiden bir kaç gün öncesinden yapılır. Kalıcı yöntem ise yaklaşık 1 aylık iyileşme sürecine ihtiyacı vardır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 8. gözde diyor ki:

  Merhaba burcu hanim flep yönteminin belli bi süresi varmıdır yani bunu ay olarak değilde 2 3 sene veya fazlası olarak da kullanabilir miyiz? Yoksa illa ilişkiden bir kaç ay önce mi yapılmalı?

  CEVAP:

  Merhabalar , Kalıcı(flep) yöntemi, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 9. neslihan diyor ki:

  Hocam merhabalar,bende kalıcı(flep) yöntemi yaptırmak istiyorum fakat korkum şu ne kadar sürede iyileşirim. Ailem bilmediği için evde herhangi bir sorun yaşarmıyım ne yapmak gerekir. Ameliyat sonrası hemen günlük yaşama dönebiliyormuyuz hocam.

  CEVAP:

  merhabalar , Kalıcı (flep) yöntem ağrılı , acılı bir müdahale değildir. İşlem sonrasında rahatlıkla günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. İyileşme süreci ortalama 1 ayı bulmaktadır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 10. Yasemin diyor ki:

  Merhaba burcu hanım ben 19 yaşındayım ve sevgilim olcak şahısa güvenip onunla beraber oldum ve artık kız değilim . Cocuk beni bıraktı ve gelecegim karardı ailemde bu durumu bilmiyor eğer babasıyla evlenirsem kız olmadığım anlaşılacak bu kızlık zarı dikimi eski haline mi dönderiyor bilgi verirmisin çok zor durumdayım psikolojik bozuldu kendıme bişey yapmaktan korkuyorum ..

  CEVAP:


  Randevu ve daha fazla bigi için 0212 571 55 01 nolu tel. dan sekreterim Dilek hanım ile görüşebilirsiniz …

  Geçmiş olsun dileklerimle..

  Jin.Op.Dr.Burcu Kardaş Arslan

  Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
  Zeytinlik mah.Fişekhane cad.
  Aker işhanı No 18 daire 3
  (Carousel Alışveriş Merkezi Mango kapısı karşısı)
  Bakırköy / İstanbul

  Tel: 0212 571 55 01

 11. Yasemin diyor ki:

  Başkasıyla pardon yanlış yazmışım

 12. ebru diyor ki:

  Mrb burcu hanim ben kizlik zarimi diktirmek istiyorum gerdek gecesimden kac gun once yapmaliyim bunu? tsk ederim

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;
  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 13. selin diyor ki:

  Merhabalar eski nisanlim ile beraber oldum 3 sene oldu nisan atali simdi haytimda biri var ve bu durumu kabul etmeyecegini dusunuyorum kalici dikim istiyorum fakat evlendigimde anlasilirmi ve kesin kan geliyormu? Bilgilendirmeniz icin tesekkur ederim.

  CEVAP:

  merhabalar , Kalıcı (flep) yönteminin yapılma amacı ilk ilişki ile birlikte tekrardan kanamanın olmasıdır. İlişki sırasında oraya bir müdahale yapıldığı kesinlikle anlaşılamaz.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 14. ezel diyor ki:

  Sevgilime guvenip onunla birlikte oldm ve bunu vi kac ay tekrarladik. Hayatimda biri var ve ciddiyiz ona anlatamam cnku kabul etmez. Gecici diktirmek istiyrm smdi ama evlenmemiz 2 seneyi bilucak gecici dikim yaptirdiktan snra 2 sene icinde bisey olmaz degil mi cevaplarsaniz cok sevinirm..

  CEVAP:

  Merhaba, geçici yöntem ile mudahale yapıldıgında birliktelikten bir kaç gün önce mudahale yapılabilir , daha öncesinden müdahale istiyırsanız kalıcı yontem tercıh edilmelidir.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 15. elif diyor ki:

  Mrb burcu hanm ben surtunme yoluyla ilişkiye gryrdm daha once hic kanama olmadi fakt bugun ciddi berabrlik yasadk gene kanama olmadi bu durum olabilir mi acaba ben kanamayi farketmemis olabilir miyim ve kizligim gitmisse diktirmeyi düşünüyorum ve sağlık açısından zararlari var mi onu öğrenmek istyrum Teşekkürler.

  CEVAP:

  Merhabalar , Cinsel bir birleşme yaşandığında kızlık zarı bozulur. Ancak herkeste kanama fark edilir olmayabilir. Bu konuda deneyimli bir hekim tarafından müdahaleniz yapıldığı sürece herhangi bir sıkıntı yaşanmaz.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 16. cansu diyor ki:

  Merhaba kızlık zarı dikildikten sonra iliskiye girildikten uzun zaman sonra herhangi bir muayenede daha onceden böyle bi müdahale (dikim) yapildigi anlasilir mi. Teşekkür ederim.

  CEVAP:

  Merhabalar , Beraberlik öncesi muayene olduğunuzda müdahale yapıldığı anlaşılmaktadır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 17. nupel avcı diyor ki:

  slm burcu hanım benım 4 yıllık bı ılıskım oldu we 3. Yılımızda cinsel ilişki yaşadık. Bunu sıkca tekrarladık. Cok guwenıyodum evlenicez dıyorduk. Yaklasık 1 yıl önce ayrıldık. Suan hayatımda bırı var ve cıddıyız. Ona bu durumu anlatmam ımkansız cunku asla kabul etmez. Askerlıgı oldugu ıcın evlenmemız 1,5 yılı bulur. Simdi amelıyat olursam o zamana kadar zara bısey olmaz degıl mı ?? Lutfen cevaplayın cok zor durumdayım tesekkur ederım.

  CEVAP:

  Merhaba, ıyılesme sonrası ne zaman bir beraberlik olursa o zaman kanamanız olur.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 18. Sonsuz diyor ki:

  Mrb ben 4 yil birlikte oldum 2 aydir ayrildi flep düşünüyorum simdi yaptirsam 2 yil sonra evlensem dogum siradin da anlasilir mi ve bi sorun yaşarım edim anlarmi

  CEVAP:

  Merhaba, yapılan mudahale ilişki ile yırtılarak bozulur ve kanama meydana gelir , bu yüzden ilişki sonrası kesinlikle müdahale yapıldığı anlaşılmaz.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 19. Mia diyor ki:

  Merhabalar Burcu Hanim,
  Kalici yontem ile olan operasyon sonrasinda muayene den bahsetmissiniz. Operasyondan sonra nasil bir muayene yapiliyor. Biraz daha acip aciklayabilirseniz sevinirim.

  CEVAP:

  Merhaba, mudahaleden yaklaşık 1 ay sonra yapılan cerrahının kontrolu amaclı muayeneniz yapılır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 20. merve diyor ki:

  Merhaba bu kalici kizlik zarinin dikimi ortalama ne kadardir yani ortalama bi fiyat verirmisiniz

  CEVAP:

  Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Randevu ve daha fazla bigi için 0212 571 55 01 nolu tel. dan sekreterim Dilek hanım ile görüşebilirsiniz …

  Geçmiş olsun dileklerimle.

 21. hilal diyor ki:

  Merhaba burcu hanim ,
  Ben 2 sene once nisanlandim sevdigim cocukla beraber olduktan 1 sene sonra ayrildik. Simdi ciddi bir iliskim var ve bunu o cocuga soyliyemiyrm oda bu konularda hassas oldugunu bi kac kez dile getirdi 2 sene icinde evlencez . 1 sen snra nisanim var ve korkuyorum ogrencek diye . Zarimi diktirmek istiyorum nasil bi tedavi uygulanmasi gerekiyor ailemin haberi yok dikim surecinde agrim olurmu?

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;

  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 22. nevra 22 diyor ki:

  merhaba..ben yurtdisinda yasiyorum size bir sorum olacakti..ben erkek arkadasimla bundan yaklasik iki sene önce bir beraberlik yasadim ama tam olarak icime girmedi bunun farkindaydim da ama cok aciyinca hemen birakti fakat bir yarim saat sonra kan geldigini fark ettim (baya kirmizi) idi..ben kalici yöntem ile tekrar diktirmek istiyorum suan bir beraberligim var ve evlenmeyi düsünüyoruz eger ilk gecede kanamam olmassa cok kötü seyler olacagini biliyorum ve cok korkuyorum. ben yurtdisindan gelsem ameliyat sonrasi kontroller icin buradada doktora gitme imkanim varmi yoksa size gelmek zorundamiyim? simdiden cevabiniz icin tesekkür ederim

  CEVAP:

  Merhaba, mudahale sonrası mutlaka bir kez kontrole gelmeniz şarttır. İyileşme tamamlandıktan sonra kontrole gerek yoktur.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 23. Yusuf diyor ki:

  Selam. Hocam biz sevgilimle uzun zamandır birlikte oluyoruz ve evlenmeyi düşünüyoruz. Ancak ilk gece aileler vs olaylardan dolayı kızlık zarını diktirmek istiyoruz. Evlilik tarihimiz net olmadığı için sizden hem geçici yöntem hemde kalıcı yöntemin fiyatını öğrenmek istiyorum. Tabiki net fiyat muayene sonrası belli olur ancak siz yinede bir ortalama yazarsanız bu yorumu okuyan arkadaşlarında kafasında bi fiyat oluşmuş olur. Ona göre bir hazırlık yapalım. Teşekkür ederim

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;

  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.
  Randevu ve daha fazla bigi için 0212 571 55 01 nolu tel. dan sekreterim Dilek hanım ile görüşebilirsiniz …

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 24. ozgee diyor ki:

  kafama takılan bı soru var ben şimdi diktirmek ıstesem. ne zaman evlenecegım belli degil 1 yılda olabılr 2 yılda bu süre zarfında tekrar eskı duzenıne donermı evlenmeden kısa bı zaman oncemı yaptırmak uygun olur

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;
  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

 25. beren diyor ki:

  Kalici kizlik zari dikiminden en az ne kadar once iliskiye girmis olmak gerekir yani en son cinsel iliskiden dikime kadar ne kadar zaman gecmeli

  CEVAP:

  Merhabalar , Ne zaman ilişkiye girdiğinizin önemi yoktur. Gebe olmadığınızdan emin olmanız yeterlidir.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 26. tutku diyor ki:

  kızlık zarım dikildikten sonra 18 yaşından büyük olsam bile aileme bilgi gidermi lütfen cevaplayın

 27. Zeynep diyor ki:

  Mrb hocam ben kalıcı diktirme işlemini yaptırmak istiyorm. Fakat sormak istediğim sorum var. Diktirme işlemi yapıldıktan sonra kişi herhangi bi doktora götürüldüğünde operasyon geçirildiği ve diktirme işlemi yapıldığı bilinirmi ? Tşk ederim.

  CEVAP:

  Merhabalar , bu müdahalenin yapılma amacı ilk ilişki ile birlikte kanamanızın olmasını sağlamaktır. Sizi bakire haline getirmek mümkün olmayabilir.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 28. Deniz diyor ki:

  Hocam ben erkek arkadaşımla beraber oldum fakat tam vaginama girmedi sadece Uç kısmı girdi fakat cok kanamam oldu sorum şu tamamen kızlık zarım bozulmuşmudur o olaydan sonrada kesinlikle ilişkiye girmedik

  CEVAP:

  Merhaba, kızlık zarının durumu hakkında net bir bilgi almak için muayene olmanızı öneririm.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 29. elif diyor ki:

  Hocam çok acil birşey danışmak istiyorum yapılan muayenede kızlık zarımin saat 3 yönünde yırtılma olduğu söylendi tekrar bir ilişkide kanama olasığı var midir lütfen cevap verin

  CEVAP:

  Merhabalar , yırtılma olduktan sonra bundan sonra ki birlikteliğiniz de artık kanamanız olmayacaktır. Tekrar kanamayı görmek için cerrahi müdahale uygulamak gerekir.

  Geçmiş olsun dileklerimle.

 30. leyla diyor ki:

  Merhaba hocam flep yontemi oldugunda. 1ay ilesme surecinde kontrole gelemesem eyer. Bi problem olurmu. Yurt dusnda oldum icin kontrole gelemem. Oyuzden. Orenmek istedim. Tesekurler.

  CEVAP:

  Merhabalar , kontrolun amacı ıyılesmeyı teyıt etmektır , kontrole gelmedıgınız taktırde sorumluluk sıze aıttır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 31. Aysel diyor ki:

  Merba ben zar diktircektim bana ortalama en fazla ne kadara mâl olur öğrenebilir miyim

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;

  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur. İşlem ücretimiz 1.500 TL dir.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır. İşlem ücretimiz ortalama 2.000/2.500 TL civarındadır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 32. pınar diyor ki:

  Ben kendi hatami kendim yaptım ne kadar a kızlık zarı dikilir

 33. nurdan diyor ki:

  kızlık zarı dıkımı ya basarılı olmazsa garantisi varmı bunun kesin çözüm mü yani cok sıkıntılı bir durum lütfen yardımcı olurmusunuz

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;
  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 34. merve diyor ki:

  Merhaba bn flep kalici yontemle diktirmek istiyorum ucretini ogrenmek istiyorum randevuyu hemen hafta sonuna almak istiyorum telefon numarasi rica etsem bide korktugum bisy var ilk gecede kanama olmazsa diye

  CEVAP:

  Merhabalar , Kalıcı(flep) yöntemi, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 35. bengi diyor ki:

  Merhaba resit olmayanlara bu islemi aileden gizli yaptirabiliyomuyuz acaba

 36. Şeyda diyor ki:

  Ben geçen sene aşırı kaşıntıdan dolayı parmağımı o bölgeme soktum ama kan gelmedi ve şuan bir Boşluk oldugunu hissediyorum sizce kızlık zarım bozulmuş mudur ? Ve bu geçici kızlık zarı dikiminde evlendiğimiz ilk gece bir sorun olur mu

  CEVAP:

  Merhabalar , Kızlık zarınızın durumu hakkında bilgi için muayene olmanızı öneririm. Geçici müdahale beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinde yapılan bir işlemdir. söylendiği zamanda beraberlik yaşandığında herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 37. inci diyor ki:

  merhabalar benım soruma cevap verırsenız cok mutlu olurum cunku uzun zamandır bu stres ıcındeyım. ben 4 yıldır bırıyle bırlıkteyım 2 ay once bırlıkte olmak ıstedık. kusura bakmayın ama tam ıcıme soktu ben gerı vazgectım kalktım. daha sonra bı 20 dk sonra fln cok az kan geldı. suan kız mıyım degıl mıyım bılmıyorum. ayrılmak ıstıyorum bu yuzden korkumdan ayrılamıyorum . doktora gtsem kız mıyım degıl mıyım dıye ama bırısı duyar dıye korkumdan gıdemıyorum ne yapacagım yardım edın

  CEVAP:

  Merhabalar , Kızlık zarınızın durumu hakkında bilgi için muayene olmanız gerekmektedir..

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 38. melike diyor ki:

  Askeri okul da bekaret kontrolü var zarımı diktirsem oradaki askeri doktorlar anlar mı ?

 39. sibel diyor ki:

  Merhaba burcu hanim kızlık zarım var mı yok mu tereddüt içerisindeyim ilişki yaşamadım ama vajinam geniş genişliği yüzünden korku içe
  İçerisinde yim

  CEVAP:

  Merhabalar , Muayene olursanız konu ile ilgili bilgi verilecektir..

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 40. burcu diyor ki:

  Merhaba hocam,ben birliktelik yaşadım ilk gün yırtılma oldu fakat kan gelmedi.şimdi geçici yöntemi düşünüyorum ama kan gelirmi?yoksa ilk yırtılma gibi kan gelmeyecekmi?bu konuda yardımcı olurmusunuz acil?ve bu yöntemde anestezi uygulanıyormu kaç dk sürüyor? Teşekkürler

 41. Bahar diyor ki:

  Merhabalar. Kafama takılan bir çok soru var ve araştırmalarım sonucu hala cevaplarını bulamadım. Kalıcı kızlık zarı dikimi 5 yıl sonra da evlenmiş olsam sıkıntı göstermez mi? Çok ağrı hissedilir mi? Ve çok kişi bu işlemi yaptığı için güvenemiyoruz. Daha sonradan başka bir hastalığa veya çocuk olmasına engel olur mu?

 42. Aycan diyor ki:

  Merhabalar. Ben bugün sevgilimle ilişkiyi girdim fakat korkuyorum da. Zarımı kalıcı olarak diktirsem başka bir doktor muane ettiğinde dikildiğini anlaşılır mı yani ?

  CEVAP:

  Merhabalar , Beraberlik öncesi hekim tarafından muayeneniz yapıldığında müdahale yapıldığı anlaşılmaktadır..

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 43. nur diyor ki:

  Mrb bn cinsel ilişkiye girdim eski sevgilim ile ama hiç kan gelmedi acaba kızlık zarım esnek olabilir mi ve her ilişkimde canım ilk seferki acıyordu bu zarla alakali bir durum mudur cvbınızı bekliyorum

  CEVAP:

  Merhabalar ,Kızlık zarınızın durumu ve yapısı hakkında bilgi için muayene olmanız gerekmektedir.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 44. Busee* diyor ki:

  Selam burcu hanım ben daha önce iş yerinde çalışırken düştüm ve kan geldi kadın doğum doktoruma gittim ve daha önce yumurtalığa yakın kist vardı iç kanamam oldu sandım ve muayene oldum sonra kızlığımın biraz zedelenip zarar gördüğünü söyledi üstünden 3 yıl geçti ve birine güvendim birlikte oldum ama kan gelmedi sonra ayrıldı şuan diktirmek istiyorum fleep yöntemiyle fakat ben istanbulda oturmuyorum oraya gelip ameliyat olsam aynı gün içinde geri dönsem sonrasında sizinle telefon yoluyla haberleşip görüşsek ve muayne olup gittikten sonra iyileşme sürecinde bilgi almak istesem ve aradan biraz süre geçtiğinde kontrole gelsem nasıl olur. bide yaşım 21 ama sgkda vs yerde çıkarmı ameliyat olduğum annem ve babam düşmede zedelendiğini biliyor öbür ilişkiyi bilmiyor her hangi bi konuda bilgileri olur mu ? ve mesainiz ne zamanlar.

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;

  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 45. aysegul diyor ki:

  Merhaba,

  Yorumları okudum. Flep yöntemi cerrahi müdahale olduğundan dolayı hastane de yatılıyor mu kaç saat sürüyor bunlar hakkında bilgi alabilir miyim.

  teşekkürler

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;

  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 46. esra diyor ki:

  Kalıcı ve geçici dikim arasındaki farklar nedir.

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;
  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 47. Eda diyor ki:

  merhabalar.
  ben istanbula uzak bir şehirdeyim. Kalıcı kızlık yarı dikimi işlemini yaptırdığımda kontrole gelemesen sıkıntı olur mu? Ayrıca operasyondan sonra adet dönemi ne zaman olur adet kanamasında sıkıntımız olur mu? Hocam dikim olduktan sonra durduk yere kanamam olur mu saglıgım konusunda endişelerim var. Lütfen yardımcı olun.

  CEVAP:

  Merhabalar , iyileşme sürecinin sonunda teyit amaçlı kontrol yapılmaktadır.Gelmediğiniz durumda sorumluluk size aittir.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 48. derya diyor ki:

  Soyle bi sorum olacakti sizlere simdi ben bi malin biriyle birlikte oldum ama suanda ayriyiz kafama takilan su ki doktora gitsem dikildikten sonra dikilmis diye anlasilirmi acaba bi çözüm bulun lutfen :(

 49. irem diyor ki:

  Merhabalar ben geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak istiyorum ama evlenmeden bie kac gun once ne diyosunuz ama mesala kac gun ? Ve belli olur mu dikim olduğu

  CEVAP:

  Merhabalar , geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

 50. selin diyor ki:

  Merhablar fiyatla ilgili bilgi vermeniz mümkün mü acaba? Hemn geçici hem kalıcı için

  CEVAP:

  Merhabalar, kızlık zarı onarımı 2 şekilde yapılmaktadır ;
  1. geçici yöntem beraberlik tarihinden bir kaç gün öncesinden yapılmaktadır. söylendiği süre içerisinde beraberlik sağlandığında ilk beraberlikte yine kanamanız olur.

  2. Kalıcı(flep) yöntem ise, cerrahi bir onarımdır. iyileşme süreci ortalama 20 gün ile 1 ay arasında tamamlanmaktadır. iyileşme sürecinde doktorla uyumlu olan ve kontrollerine gelen hastalarda herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. İyileşme sonrasında süre sınırlaması yoktur istenildiği zaman beraberlik sağlandığında ilk ilişkiyle beraber kanamanız olacaktır.

  Geçmiş olsun dileklerimle..

Bir Cevap Yazın


Copyright © 2010-2017 Tüm Hakları Saklıdır. | kızlık zarı dikimi